0 بازنگری ها |  ارائه نظریه

بررسی اجمالی

قالب فارسی جی ام اداکشن مناسب طراحی سایت آموزشی , آموزشگاهی , مهدکودک  ( پشتیبانی از چندزبانگی برای راه اندازی وب سایتهایی به زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی و ... ) با این قالب سایت خود را در 5 دقیقه راه اندازی نمایید و اقدام به مدیریت حرفه ای سایت کنید این قالب دارای 4 بسته نصبی مجزا میباشد ، طراحی شده با فریم ورک قدرتمند EF4 ، استفاده از افزونه های قدرتمندی چون ( DJ-Events Calendar Module ) , ( DJ-Events Search Module ) , (DJ-Tabs) , (DJ-MediaTools Album ) که در مدیریت هرچه بهتر سایت شما را یاری خواهند نمود و شما نیاز به نصب افزونه هایی با کاربری مشابه خواهید داشت . با استفاده از این قالب شما امکان راه اندازی وب سایت های آموزشگاهی , مهدکودک , را تنها در 5 دقیقه خواهید داشت کافی است سایت مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا توسط همکاران ما سایت شما راه اندازی شود.

قالب فارسی جی ام اداکشن مناسب طراحی سایت آموزشی , آموزشگاهی , مهدکودک  ( پشتیبانی از چندزبانگی برای راه اندازی وب سایتهایی به زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی و ... ) با این قالب سایت خود را در 5 دقیقه راه اندازی نمایید و اقدام به مدیریت حرفه ای سایت کنید این قالب دارای 4 بسته نصبی مجزا میباشد ، طراحی شده با فریم ورک قدرتمند EF4 ، استفاده از افزونه های قدرتمندی چون ( DJ-Events Calendar Module ) , ( DJ-Events Search Module ) , (DJ-Tabs) , (DJ-MediaTools Album ) که در مدیریت هرچه بهتر سایت شما را یاری خواهند نمود و شما نیاز به نصب افزونه هایی با کاربری مشابه خواهید داشت . با استفاده از این قالب شما امکان راه اندازی وب سایت های آموزشگاهی , مهدکودک , را تنها در 5 دقیقه خواهید داشت کافی است سایت مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا توسط همکاران ما سایت شما راه اندازی شود.

امکانات اختصاصی قالب شامل:

·      طراحی کاملا ریسپانسیو

·      طراحی بر پایه less

·      در 4 طرحبندی مختلف

·      قابلیت تغییر رنگبندی در تنظیمات قالب به صورت نامحدود

طراحان حرفه ای ما قالب هارا با اخرین علم برنامه نویسی می کنند

ما وب سایت شما را سریع و با علم روز راه اندازی می کنیم.

کافیست به ما اعتماد کنید و وب سایت خود را به ما بسپارید.در کمترین زمان بهترین عملکرد را خواهید گرفت.

طراحی سایت, طراحی وب سایت, طراحی وب , طراحی سایت حرفه ای ,طراحی سایت فروشگاهی  خود را به ما واگذار کنید.

سئو با بهترین طراحی سایت اسپادان شرکت ساخت ایجاد طراحی وب سایت حرفه ای سایت ساز فروشگاهی خبری شخصی , اختصاصی میباشد.

 

" اسپادانا ، راه اندازی و بهینه سازی وب سایت های پیشرفته spadan-co.ir"

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

درباره اسپادان

تفاوت عمده و اساسی اسپادان در مقایسه با سایرین را میتوان در مرحله اول تفاوت در کیفیت خدمات و  محصولات اشاره کرد و همچنین متذکر به این موضوع هستیم که خدمات و محصولات ما از طراحی و ایجاد سایت و سئو و بهینه سازی و ... مطابق با آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی و آیتم های بهینه سازی سایت و سئو می باشد . 

تماس با طراحان وب سایت اسپادان

از مهندسین و مشاورین ما در خصوص طراحی و پیاده سازی وب سایت  به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

طراحی و راه اندازی وب سایت حرفه ای اسپادان 

تلفن تماس  : 09120330838

تلفکس : 03142651167

تماس  از طرق تلگرام

ایمیل : info[at]spadan-co.ir