0 بازنگری ها |  ارائه نظریه

بررسی اجمالی

قالب فارسی آی فیلم مناسب طرحی و راه اندازی وب سایتهای فیلم و ویدئو با ( پشتیبانی از چندزبانگی برای راه اندازی وب سایتهایی به زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی و ... ) وب سایت خود را در 5 دقیقه راه اندازی نمایید و یک سایت کامل را با تمام جزئیات راه بروی سایت خود داشته باشید این قالب که طراحی شده با فریم ورک Helix3 محبوبترین فریم ورک میباشد همچنین با استفاده از افزونه های قدرتمندی چون (acymailing) , (k2) , (sj k2 filter) , (sp page builder) , (sp simple portfolio) , ( Sj Module Tabs ) , ( Sj Video Box ) , ( SJ Scroller for K2 ) , ( SP Simple Portfolio Module ) که در مدیریت هرچه بهتر سایت شما را یاری خواهند نمود و شما نیاز به نصب افزونه هایی با کاربری مشابه نخواهید داشت . با استفاده از این قالب شما امکان راه اندازی وب سایت های , , را تنها در 5 دقیقه خواهید داشت  کافی است سایت مورد نظرتون را انتخاب کنید تا توسط همکاران ما سایت شما راه اندازی شود

قالب فارسی آی فیلم مناسب طرحی و راه اندازی وب سایتهای فیلم و ویدئو با ( پشتیبانی از چندزبانگی برای راه اندازی وب سایتهایی به زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی و ... ) وب سایت خود را در 5 دقیقه راه اندازی نمایید و یک سایت کامل را با تمام جزئیات راه بروی سایت خود داشته باشید این قالب که طراحی شده با فریم ورک Helix3 محبوبترین فریم ورک میباشد همچنین با استفاده از افزونه های قدرتمندی چون (acymailing) , (k2) , (sj k2 filter) , (sp page builder) , (sp simple portfolio) , ( Sj Module Tabs ) , ( Sj Video Box ) , ( SJ Scroller for K2 ) , ( SP Simple Portfolio Module ) که در مدیریت هرچه بهتر سایت شما را یاری خواهند نمود و شما نیاز به نصب افزونه هایی با کاربری مشابه نخواهید داشت . با استفاده از این قالب شما امکان راه اندازی وب سایت های , , را تنها در 5 دقیقه خواهید داشت  کافی است سایت مورد نظرتون را انتخاب کنید تا توسط همکاران ما سایت شما راه اندازی شود.

امکانات اختصاصی قالب:

·      طراحی کاملا ریسپانسیو

·      طراحی بر پایه فریم ورک helix

·      طراحی برپایه تکنولوژی less

 

طراحان حرفه ای ما قالب هارا با اخرین علم برنامه نویسی می کنند

ما وب سایت شما را سریع و با علم روز راه اندازی می کنیم.

کافیست به ما اعتماد کنید و وب سایت خود را به ما بسپارید.در کمترین زمان بهترین عملکرد را خواهید گرفت.

طراحی سایت, طراحی وب سایت, طراحی وب , طراحی سایت حرفه ای ,طراحی سایت فروشگاهی  خود را به ما واگذار کنید.

سئو با بهترین طراحی سایت اسپادان شرکت ساخت ایجاد طراحی وب سایت حرفه ای سایت ساز فروشگاهی خبری شخصی , اختصاصی میباشد.

 

" اسپادانا ، راه اندازی و بهینه سازی وب سایت های پیشرفته spadan-co.ir"

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

درباره اسپادان

تفاوت عمده و اساسی اسپادان در مقایسه با سایرین را میتوان در مرحله اول تفاوت در کیفیت خدمات و  محصولات اشاره کرد و همچنین متذکر به این موضوع هستیم که خدمات و محصولات ما از طراحی و ایجاد سایت و سئو و بهینه سازی و ... مطابق با آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی و آیتم های بهینه سازی سایت و سئو می باشد . 

تماس با طراحان وب سایت اسپادان

از مهندسین و مشاورین ما در خصوص طراحی و پیاده سازی وب سایت  به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

طراحی و راه اندازی وب سایت حرفه ای اسپادان 

تلفن تماس  : 09120330838

تلفکس : 03142651167

تماس  از طرق تلگرام

ایمیل : info[at]spadan-co.ir